İstanbul Anadolu üniversitesi  fatih misafirhanesi

anadolu üniversitesine ait istanbul aksaray fatih de bulunan misafirhaneye ait adres ve telefon bilgileri 

  • İstanbul Anadolu üniversitesi  fatih misafirhanesi İletişimTelefon: (212) 589-6044

Dahili: 1299

  • İstanbul Anadolu üniversitesi  fatih misafirhanesi Adres: Cerrahpaşa Cad. Müezzin Sk. No:4 Aksaray Fatih/İstanbul

İstanbul’da uzun yıllar Eskişehir Öğrenci Yurdu olarak hizmet veren bina, Anadolu Üniversitesi tarafından restore edilerek konukevine dönüştürüldü ve 1999 yılında hizmete girdi. Konukevi, 23 süit, 13 tek kişilik, 20 çift kişilik toplam 56 oda ve80 yatak kapasitesindedir. Yatak ilaveleriyle 119 yatak kapasiteli olup, oda-kahvaltı olarak hizmet vermektedir.

Süit odalarda klima, mini buzdolabı, TV, kablosuz internet, elektrikli ocak ve saç kurutma makinesi vardır. Deniz manzaralı yedinci kattaki roof bölümünde, internet kafe, TV salonu, kahvaltı salonu, açık büfeli kahvaltı servisi, sıcak-soğuk alkolsüz içecekler, tost, sandviç gibi aperatif yiyecek servisi verilmektedir.

Meteoroloji Misafirhane  2024 ücret Meteoroloji Misafirhane 2024 ücret

Roof, Fatih Camii’nden Sultanahmet Camii’ne kadar eski İstanbul, Adalar’dan Samatya’ya kadar ise, Marmara Denizi’nin doyumsuz manzarasına hâkimdir. Altıncı katta 60 kişilik tam donanımlı bir toplantı salonu vardır. Konukevinde başta Anadolu Üniversitesi personeli olmak üzere artan kontenjan dâhilinde kamuda görevli personele de hizmet verilmektedir.

Editör: TE Bilisim