Mevzuatinyeri.com

İnternet Haberciliği Reklam ve Danışmanlık adına İmtiyaz Sahibi/ Grantee ve Genel Yayın Yönetmeni/ Editor in Chief  Mehmet KARA 

Genel Koordinatör Mehmet KARA [email protected]  

Hizmet veren yer sağlayıcı : TEBiLİŞİM

Haber Editörleri/ News Editors  Ahmet KARA ,Umut AZRA

Gece Editörü/ Night Shift ....

Görsel Hizmet / Graphic Services  Ahmet KARA 

Reklam Yöneticisi / Advertising Manager  Ahmet KARA 

Halkla İlişkiler / Public Relations  Ahmet KARA 

HUKUK DANIŞMANI / Jurisconsult Ali KARATEKİNOĞULLARI

Adres/Address  Ankara 

E-mail: [email protected]

Kuruluş Tarihi: 2018

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR

mevzuatinyeri.com'da yayımlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. mevzuatinyeri.com.com'da yayımlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir.

Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, mevzuatinyeri.com.com sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK POLİTİKASI © Copyrigth

2018 yılında yayın hayatına başlayan mevzuatinyeri.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları mevzuatinyeri.com aittir. mevzuatinyeri.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar mevzuatinyeri.com'nun yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. mevzuatinyeri.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. mevzuatinyeri.com'da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir. YASAL BİLDİRİMLER İÇİN mevzuatinyeri.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, [email protected] mail adresinden veya telefon ile bize ulaşabilirler.

Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz  incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

PRIVACY POLICY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the mevzuatinyeri.com However, sometimes the mevzuatinyeri.com uses third parties to process your information. mevzuatinyeri.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the mevzuatinyeri.com quires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the mevzuatinyeri.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the mevzuatinyeri.com and its services. When you use mevzuatinyeri.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the mevzuatinyeri.com cookies section of our full Privacy Policy.