Fizik ve Fizik Mühendisleri Sağlık Hizmetleri Sınıfında mıdır?

YÖK, ,Fizik veya Fizik Mühendislerinin 1219 saylı Kanun'un ek 13.maddesi (f) bendinde yer alan Sağlık Fizikçisi tanımınd

Fizik ve Fizik Mühendisleri Sağlık Hizmetleri Sınıfında mıdır?

YÖK, ,Fizik veya Fizik Mühendislerinin 1219 saylı Kanun'un ek 13.maddesi (f) bendinde yer alan Sağlık Fizikçisi tanımındaki yüksek lisans programlarından mezun olanların "Sağlık Fizikçisi" kadrolarına atanmalarının uygun olduğuna, ancak Fizik Mühendisliği ve Fizik Bölümü mezunlarının Sağlık Hizmetleri Sınıfında yer almasının ve Sağlık Bilimleri Lisansiyeri unvanını kullanmalarının uygun olmadığına karar verdi


Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2019, 13:25

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.