Necmettin Erbakan Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı

NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SÖZLEŞMELİ (4/B) PERSONEL ALIMI İLANI

Necmettin Erbakan Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı

NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SÖZLEŞMELİ (4/B) PERSONEL ALIMI İLANINecmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesine, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar'da yer alan ek 2'nci maddenin (b) fıkrasına göre aşağıda belirtilen pozisyonlara sözleşmeli personel alınacaktır.

Başvuru için gerekli belgeler ve ayrıntılı bilgi Üniversitemizin // www.erbakan.edu.tr/duyurular adresinde mevcuttur. Başvuru süresi ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 15 gündür._____

NİTELİK

KODU

ÜNVANI

ADEDİ

ARANAN NİTELİKLER

01

Hemşire

15

Yükseköğretim kuramlarının hemşirelik bölümü lisans mezunu olmak.

02

Sağlık Teknikeri

3

Diyaliz bölümü önlisans Programından mezun olmak. Yataklı tedavi kuramlarında alanında en az iki yıl çalışmış olmak ve belgelendirmek.

03

Sağlık Teknikeri

2

Tıbbi laboratuvar teknikleri önlisans programından mezun olmak. Yataklı tedavi kurumlarında alanında en az iki yıl çalışmış olmak ve belgelendirmek.

04

Psikolog

5

Yükseköğretim kuramlarının psikoloji bölümü lisans mezunu olmak. Yataklı tedavi kuramlarında alanında en az iki yıl çalışmış olmak ve belgelendirmek.

05

Diyetisyen

4

Yükseköğretim kuramlarının beslenme ve diyetetik bölümü lisans mezunu olmak. Yataklı tedavi kurumlarında alanında en az iki yıl çalışmış olmak ve belgelendirmek.

06

Biyolog

3

Yükseköğretim kuramlarının biyoloji bölümü lisans mezunu olmak. Yataklı tedavi kuramlarında alanında en az iki yıl çalışmış olmak ve belgelendirmek.

07

Fizyoterapist

3

Yükseköğretim kuramlarının fizyoterapi ve rehabilitasyon bölümü lisans mezunu olmak. Yataklı tedavi kurumlarında alanında en az iki yıl çalışmış olmak ve belgelendirmek.

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2019, 22:33
YORUM EKLE